BLOG

BHS Uluslararası Taşımacılık

BHS Uluslararası Taşımacılık

BHS Uluslararası TaşımacılıkBHS Uluslararası Taşımacılık, tedarik zincir yönetimi ve uluslararası taşımacılık kollarında faaliyetlerini sürdüren, FIATA, UTIKAD, İstanbul Ticaret Odası (İTO) ve Deniz Ticaret Odası (DTO) üyeliği bulunan bir uluslararası taşımacılık firmasıdır. Genel Merkezi İstanbul olarak seçilmiş olan BHS Uluslararası Taşımacılık sertifikalı çalışanları, tecrübeli ve uzman ekibi ili dünya çapında bir acentadır. Hava ve Deniz taşımacılığından başka evrensel ve rekabetçi kontratları ve güçlü teknik temelleri ile yurtdışında bir yerden tamamen başka bir ülkeye taşınması, diğer adı ile cross – booking, her türlü antrepo ve depo, gümrükname gibi farklı hizmetleri ile Proje Taşımacılığı gibi hizmetler de vermektedir. Her gün değişen koşullara hızlı adaptasyon, çözüm bulmakta yeteneklilik, esnek ve adapte olabilen bir yapı, müşteriler ile sürekli enformasyon alış verişi, etik kurallar ve iş tüzüğüne bağlılık, BHS Uluslararası Taşımacılığın diğer uluslararası taşımacılık firmasından farklı olmasındaki en önemli etkenlerdir.

Servisler


BHS Uluslararası Taşımacılık bünyesinde farklı hizmetler verilmektedir. BHS Uluslararası Taşımacılığın sağladığı hizmetler ise şunlardır:

  • Deniz taşımacılığı hizmetleri: Limandan limana taşımacılık ve bir kapıdan başka kapıya konteynır içinde taşımacılık

  • Hava taşımacılık hizmetleri: Uçak servisi, uçak kiralama, sipariş ve yüklerin takibi, indirimli navlunlar

  • Cross booking hizmetleri: Güvenilir ve hızlı işlemler, depolama, gümrükleme ve dağıtım hizmetleri

  • Kargo yönetimi: Sipariş takibi, düzenli raporlama, her türlü ürün ve hizmetin başlangıçtan sona kadar takibi

  • Depo hizmetleri: Depo ve antrepolarda tecrübeli ekipler ile yük yükleme ve boşaltımı

  • Gümrük hizmetleri: Aktarma, geri gelen eşya, ata karnesi, geçici kabul, ithalat ve ihracat

  • Proje taşımaları: Ağır tonaj, özel ekipman, anahtar teslim hizmet, gemi kiralama, özel izinler

Kısacası BHS Uluslararası Taşımacılık, bünyesindeki hizmet alanları, kaliteli personeli ve özel izinleri sayesinde tüm dünyada tanınan ve güvenilen bir taşıyıcı firmadır.